۰۹۱۲۵۵۱۸۴۹۷
info[at]Pipcom.ir
ايران - قم - شهرک شکوهیه - خيابان آیت الله خامنه ای - کوچه ۵ - پلاک ۵۳

اخبار ویژه و مقالات

صفحه اصلی

خرید و فروش روغن دی او پی DOP در ایران

1400/09/05

خرید و فروش روغن DOP در ایران - خرید و فروش روغن دی او پی در ایران DOP

برای دریافت مشاوره رایگان با پیپ کام در تماس باشید.

روغن دی او پی DOP یا دی اکتیل فتالا مایعی شفاف و بی رنگ بوده که کمی متراکم تر از آب با بوی خفیف ولی مشخص می باشد. این ترکیب با اکثر حلال های آلی قابل اختلاط است اما در آب محلول نیست. این ترکیب با اسامی دیگری از جمله بیس (۲-اتیل هگزیل) فتالات، دی-۲-اتیل هگزیل فتالات ، دی اتیل هگزیل فتالات و DEHP نیز شناخته می شود. روغن DOP از نظر اقتصادی مزایای مختلفی نسبت به برخی دیگر از پلاستیزرها دارد. این ترکیب بدون ایجاد تغییر در ساختار شیمیایی پلیمر ، تغییرات مطلوبی را در خصوصیات فیزیکی و مکانیکی ایجاد می کند. DOP به سرعت ژله می شود و در کاربردهای رنگ لاکی ، از بین بردن ترک ها ، افزایش مقاومت و ایجاد سطح صاف موثر است.

امروزه روغن دی او پی DOP یا دی اکتیل فتالات یک استر فتالات در تولید طیف گسترده ای از پلاستیک ها و محصولات پوششی استفاده می گردد.

جهت خرید روغن دی او پی DOP در تهران با ما در تماس باشید.

موارد استفاده روغن دی او پی DOP در صنایع در تهران

دی او پی DOP گرید صنعتی مشهورترین ماده پلاستیزر در تهران می باشد است که دارای خواص کامپوزیتی عالی ، از جمله ظرفیت خوب مخلوط کردن ، کارایی بالا در پلاستیک زدگی ، فراریت کم ، انعطاف پذیری خوب در دمای کم، مقاومت در برابر آبگیری ، خواص الکتریکی خوب ، مقاومت در برابر حرارت و توانایی مقاومت در برابر تغییرات آب و هوا می باشد. این ترکیب می تواند در پردازش انواع محصولات PVC نرم ، کوپلیمر وینیل کلرید و رزین الیاف مانند فیلم ، ورقه ، چرم مصنوعی ، کابل ، قالب پلاستیکی و غیره استفاده شود. همچنین در انواع لاستیک مصنوعی اثر پلاستیزر مناسبی دارد.

دی اکتیل فتالات یک استر فتالات است که در تولید طیف وسیعی از پلاستیک ها و محصولات پوششی استفاده می شود. این ترکیب به عنوان نرم کننده در مخلوط خمیر و خمیر PVC و به عنوان افزودنی در بسیاری از فرایندها استفاده می شود. همچنین به عنوان سیال هیدرولیک و به عنوان سیال دی الکتریک در خازن ها استفاده می شود.

این ماده را می توان در بسیاری از محصولات نهایی شامل کف پی وی سی کفش و دمپایی ، چرم مصنوعی ، غشای ضد آب ، رنگ ، لاک ، پوشش کف و شیلنگ یافت.همچنین در فرآیند پرداخت تکمیلی کاغذ ، تولید گرانول های پی وی سی ، در مطالعات سم شناسی و در ارزیابی ریسک آلودگی مواد غذایی که از طریق مهاجرت فتالات ها از مواد در تماس با مواد غذایی رخ می دهد ، استفاده می شود.

undefined

روغن کمکی دی او پی DOP چیست؟

روغن کمکی دی او پی DOP روغنی بوده که میتوان تقریبا ۳۰% به همراه روغن DOP استفاده نمود بی آن که مشخصات فیزیکی و شیمیائی آن کمتر شود و با دقت به این که روغن دی او پی DOP از جمله روغن های گران قیمت بازار می باشد روغن کمکی دی او پی DOP میتواند نقش مهمی در متعادل کردن و به صرفه نمودن قیمت روغن DOP ایفا نماید. روغن کمکی DOP به تولید کنندگان قطعات لاستیکی و پلاستیکی ، توان مانور بیشتر و قدرت رقابت بیشتر در بازار را میدهد .

مشخصات روغن دی او پی DOP چیست؟

بی بو ۲٫دارای رنگ روشن ۳٫نامحلول در آب ۴٫محلول در روغن های معدنی

موارد استفاده از روغن دی او پی DOP

نرم کننده PVC ‌

تولید انواع چسب ها

صنایع چرم مصنوعی

صنایع کفش

رنگسازی

شیلنگ سازی

اسباب بازی

کابل سازی

گرانول سازی

نوار دور شیشه و...

آلودگی زیست محیطی روغن دی او پی DOP

دی او پیDOP میتواند به وسیله تخلیه پساب کارخانه های تولید لاستیک و مواد شیمیایی به آب آشامیدنی نشت نماید. محدودیت EPA ایالات متحده برای این ماده صنعتی در آب آشامیدنی ۶ ppb است. این ماده همچنین اغلب در آب بطری مشاهده می گردد ولی برعکس آب لوله کشی EPA سطح آب بطری را تنظیم نمیکند.

مقدار سطح دی او پی DOP در بعضی از نمونه های اروپایی شیر ۲۰۰۰ برابر بیشتر از حد مجاز آب آشامیدنی EPA می باشد. سطح این ترکیب در بعضی از پنیرها و خامه های اروپایی حتی تا ۲۰۰۰۰۰ ppb در سال ۱۹۹۴ بوده است. افزون بر این ، کارگران در کارخانه هایی که از DOP در تولید استفاده میکنند ، مواجهه زیادتری دارند. محدوده مجاز آژانس OSHA برای مواجهه شغلی ۵ میلی گرم در متر مکعب هوا میباشد.

میزان سرانه تولید سالانه روغن دی او پی DOP در دنیا

میزان تولید روغن دی او پی Dop، دی اکتیل فتالات، dioctyl phthalate در دنیا حدودا 3 میلیارد کیلوگرم در سال میباشد که بازاری بکر و سرشار از سود می باشد. البته به شرطی که از یک مکانیزم دقیق مهندسی شده و زنجیره تامین مدیریت شده در تولید و نیز معماری اصولی خط تولید کارخانه بهره مند باشید.

نحوه ذخیره سازی و جابجا کردن روغن دی او پی DOP

روغن های دی او پی dop باید بر اساس روش های بهداشت ایمنی ذخیره سازی شوند. کنترل های مهندسی مربوطه باید اجرا گردد. این محصول در صورت تکرار یا طولانی شدن تماس سبب سوزش شدید چشم ها و تحریک پوست میشود.

خطرات ناشی از استنشاق بخارات در دمای اتاق کم می باشد ولی شاید در دمای بالاتر سبب تحریک شود. در حین کار با این ماده باید تجهیزات محافظت شخصی از جمله عینک ایمنی ، لباس و دستکش غیر قابل نفوذ استفاده شود و در صورت تشخیص ریسک بیشتر از ماسک استفاده نمایید. دی اکتیل فتالات باید در ظروف کاملاً مهر و موم شده در مکانی خنک ، خشک و دارای تهویه مناسب نگهداری گردد.

روش تولید روغن DOP دی او پی چطور است؟

دی اکتیل فتالات , dioctyl phthalate و یا روغن دی او پی (DOP) یکی از با اهمیت ترین نرم کننده های انواعی از پودر گرانول پی وی سی می باشد.

پلاستی سولهای PVC یامحلولهای معلق وینیلی (Vinyl dispertions) سوسپانسیون‌های سیالی از رزین های PVC با ذرات ریز هستند که در یک سیستم پلاستی سایزر (نرم‌کننده) موجود می‌باشند.

اثیر روغن dop در صنعت گرانول

اثرات روغن دی او پی dop در صنعت گرانول، افزایش انعطاف پذیری و شکل پذیری و نرمی محصول می باشد. روغن دی او پی که یکی از برترین روان کننده ها به حساب می آید، در تغییر ساختار گرانول نقش دارد. از روغن مذکور هم در پروسه تولید گرانول های مواد اول و هم در تولید گرانول های بازیافتی استفاده می شود. گرانول هایی که به آن ها روغن dop افزوده شده است، انعطاف پذیری بالایی دارند و مناسب تر شکل میپذیرند.

یکی از مهمترین محدودیت های پی وی سی، انعطاف پذیری و نرمی پایین آن میباشد. بدین جهت موارد استفاده از پی وی سی محدود می شود چرا که در تولید محصولاتی که باید نرم و منعطف باشند نمی توان از آن استفاده نمود. جهت رفع این مشکل در حین تبدیل PVC به گرانول، از روغن دی او پی استفاده می شود. این روغن که انعطاف پذیری گرانول را به شکل چشمگیری افزایش می دهد، با بافت و ساختار گرانول پی وی سی سازگار و هماهنگ است. هم چنین، «نرخ مهاجرت» آن پایین می باشد. به این معنی که به راحتی از بافت PVC جدا نمی شود.

در حالت کلی تاثیر روغن dop در صنعت گرانول را می توان در موارد زیر جمع بندی نمود:

روغن دی او پی dop از سختی و شکنندگی اولیه PVC کاسته و انعطاف پذیری و شکل پذیری محصول را افزایش خواهد داد. بدون آن که در استحکام و انسجام محصول تاثیر منفی بگذارد.

روغن dop سبب کاهش پیدا کردن دمای ماده مذاب به حدی کمتر از دمای تخریب می شود. بدیم جهت، این افزودنی در حفاظت و پیشگیری از تخریب بافت گرانول نقش مهمی ایفا میکند.

با اضافه کردن این روغن چگالی ماده مذاب کاهش می یابد. کاهش چگالی منجر به یکنواخت شدن ماده مذاب میشود که نتیجه نهایی آن، تولید محصولی با یکنواختی بالاست.

خرید و فروش روغن دی او پی DOP در تهران

از جمله افزودنی هایی که به گرانول افزوده شده است و کیفیت و قابلیت کاربرد آن را افزایش داده است، روغن dop میباشد. این روغن افزون بر حفظ استحکام گرانول، انعطاف پذیری و نرمی آن را بیشتر خواهد کرد. مزیت های مختف این روغن سبب استفاده بسایر گسترده آن در صنعت تولید گرانول شده است. از گرانول دارای روغن دی او پی dop در تولید شلنگ، کابل برق، کفش وغیره استفاده می گردد.

آشنایی با روغن دی او تی پی DOTP

دی او تی پی DOTP یا دی اکتیل ترفتالات گونه ای از روغن های دی او پی DOP می باشد که با گسترش تکنولوژی و دانش ، برای پوشش عیوب و ضررهای روغن دی او پی DOP تولید شد.

از عمده مزایای روغن دی او تی پی DOTP نسبت به روغن DOP می توان به کاهش قابل توجه آسیب های زیست محیطی روغن DOP اشاره کرد.به طوری که این روغن را می توان دوست دار محیط زیست هم نامید.

روغن DOTP تفاوت هایی نسبت به روغن DOP دارد که در زیر اختصارا به برخی از آنها اشاره می گردد:

محصولات تولید شده توسط روغن DOTP انعطاف پذیری زیادتری دارند.

به جهت بعضی ضررهای روغن دی او پی DOP توصیه می شود در صنایعی که تولیداتشان به صورت مستقیم با مصرف کننده در تماس است (مثل اسباب بازی سازی) از روغن DOTP که این مضرات را ندارد استفاده کرد.

فراریت روغن DOTP بسیار از روغن DOP دی او پی کمتر می باشد.

هنگام حمل روغن DOP احتمال چسبندگی مواد به دیواره وسیله حمل کننده وجود دارد ولی در روغن DOTP چسبندگی وجود ندارد1.

شما عزیزان می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با پیپ کام pipcom در تماس باشید.

خرید و فروش روغن دی او پی DOP در تهران - خرید و فروش روغن دی او پی در تهران - DOP OIL - روغن دی او پی چیست؟

وبسایت منبع: pipcom.ir

روغن دی او پی

خرید و فروش انواع روغن های دی او پی DOP در ایران با ما در تماس باشید
اشتراک گذاری در:
پربازدیدترین‌ها
خرید و فروش روغن دی او پی DOP در ایران
روغن dop چیست؟ | روغن دی او پی در ایران
مواد اولیه DOP چیست؟
قیمت پایه محصولات پتروشیمی امسال
مشخصات چرم مصنوعی | مزایا و معایب چرم مصنوعی چیست؟
خرید و قیمت روغن دی او پی DOP
معرفی صنایع شیمیایی
قیمت و خرید چرم مصنوعی
کاربرد تترا ایزو پروپیل تیتانات TIPT چیست؟
Dioctyl Phthalate (DOP)
معرفی شرکت پتروشیمی شازند اراک
بررسی تاریخ روغن های صنعتی
قیمت پایه محصولات پتروشیمی اعلام شد
یکسان سازی عرضه مواد اولیه پایپ مشکی CRP100B ؛ چالش ها و مزایا
قیمت و خرید کامپاند PVC
قیمت و خرید گرانول PVC پی وی سی
۲۲ محصول جدید پتروشیمی
ضرورت ثبت درخواست مصرف کنندگان مواد شیمیایی پیش ساز
راهنما خرید نرم کننده پی وی سی PVC
پرکاربردترین مواد شیمیایی صنعتی
صنایع شیمیایی چیست؟ | مهم ترین کاربرد صنایع شیمیایی
Terephthalic acid اسید ترفتالیک تندگویان
GTPP اسلام‌آباد غرب
پلیمر یا بسپار چیست و چه کاربردی دارد؟
اجرای طرح های جهش سوم پتروشیمی
موارد اولیه در صنایع پتروشیمی چیست؟
نرخ ارز کالاهای وارداتی در سال ۱۴۰۱ تعیین شد
روغن صنعتی چیست و کجا استفاده می شود؟
تاریخچه شیمی | کشفیات مهم علم شیمی
کاتالیست چیست؟
روغن صنعتی چیست و چه کاربردی دارد؟
معرفی شرکت پتروشیمی غدیر
معرفی شرکت پتروشیمی زاگرس
رنگ طبیعی و شیمیایی چیست؟

خرید و فروش روغن دی او پی DOP در ایران

1400/09/05

خرید و فروش روغن DOP در ایران - خرید و فروش روغن دی او پی در ایران DOP

برای دریافت مشاوره رایگان با پیپ کام در تماس باشید.

روغن دی او پی DOP یا دی اکتیل فتالا مایعی شفاف و بی رنگ بوده که کمی متراکم تر از آب با بوی خفیف ولی مشخص می باشد. این ترکیب با اکثر حلال های آلی قابل اختلاط است اما در آب محلول نیست. این ترکیب با اسامی دیگری از جمله بیس (۲-اتیل هگزیل) فتالات، دی-۲-اتیل هگزیل فتالات ، دی اتیل هگزیل فتالات و DEHP نیز شناخته می شود. روغن DOP از نظر اقتصادی مزایای مختلفی نسبت به برخی دیگر از پلاستیزرها دارد. این ترکیب بدون ایجاد تغییر در ساختار شیمیایی پلیمر ، تغییرات مطلوبی را در خصوصیات فیزیکی و مکانیکی ایجاد می کند. DOP به سرعت ژله می شود و در کاربردهای رنگ لاکی ، از بین بردن ترک ها ، افزایش مقاومت و ایجاد سطح صاف موثر است.

امروزه روغن دی او پی DOP یا دی اکتیل فتالات یک استر فتالات در تولید طیف گسترده ای از پلاستیک ها و محصولات پوششی استفاده می گردد.

جهت خرید روغن دی او پی DOP در تهران با ما در تماس باشید.

موارد استفاده روغن دی او پی DOP در صنایع در تهران

دی او پی DOP گرید صنعتی مشهورترین ماده پلاستیزر در تهران می باشد است که دارای خواص کامپوزیتی عالی ، از جمله ظرفیت خوب مخلوط کردن ، کارایی بالا در پلاستیک زدگی ، فراریت کم ، انعطاف پذیری خوب در دمای کم، مقاومت در برابر آبگیری ، خواص الکتریکی خوب ، مقاومت در برابر حرارت و توانایی مقاومت در برابر تغییرات آب و هوا می باشد. این ترکیب می تواند در پردازش انواع محصولات PVC نرم ، کوپلیمر وینیل کلرید و رزین الیاف مانند فیلم ، ورقه ، چرم مصنوعی ، کابل ، قالب پلاستیکی و غیره استفاده شود. همچنین در انواع لاستیک مصنوعی اثر پلاستیزر مناسبی دارد.

دی اکتیل فتالات یک استر فتالات است که در تولید طیف وسیعی از پلاستیک ها و محصولات پوششی استفاده می شود. این ترکیب به عنوان نرم کننده در مخلوط خمیر و خمیر PVC و به عنوان افزودنی در بسیاری از فرایندها استفاده می شود. همچنین به عنوان سیال هیدرولیک و به عنوان سیال دی الکتریک در خازن ها استفاده می شود.

این ماده را می توان در بسیاری از محصولات نهایی شامل کف پی وی سی کفش و دمپایی ، چرم مصنوعی ، غشای ضد آب ، رنگ ، لاک ، پوشش کف و شیلنگ یافت.همچنین در فرآیند پرداخت تکمیلی کاغذ ، تولید گرانول های پی وی سی ، در مطالعات سم شناسی و در ارزیابی ریسک آلودگی مواد غذایی که از طریق مهاجرت فتالات ها از مواد در تماس با مواد غذایی رخ می دهد ، استفاده می شود.

undefined

روغن کمکی دی او پی DOP چیست؟

روغن کمکی دی او پی DOP روغنی بوده که میتوان تقریبا ۳۰% به همراه روغن DOP استفاده نمود بی آن که مشخصات فیزیکی و شیمیائی آن کمتر شود و با دقت به این که روغن دی او پی DOP از جمله روغن های گران قیمت بازار می باشد روغن کمکی دی او پی DOP میتواند نقش مهمی در متعادل کردن و به صرفه نمودن قیمت روغن DOP ایفا نماید. روغن کمکی DOP به تولید کنندگان قطعات لاستیکی و پلاستیکی ، توان مانور بیشتر و قدرت رقابت بیشتر در بازار را میدهد .

مشخصات روغن دی او پی DOP چیست؟

بی بو ۲٫دارای رنگ روشن ۳٫نامحلول در آب ۴٫محلول در روغن های معدنی

موارد استفاده از روغن دی او پی DOP

نرم کننده PVC ‌

تولید انواع چسب ها

صنایع چرم مصنوعی

صنایع کفش

رنگسازی

شیلنگ سازی

اسباب بازی

کابل سازی

گرانول سازی

نوار دور شیشه و...

آلودگی زیست محیطی روغن دی او پی DOP

دی او پیDOP میتواند به وسیله تخلیه پساب کارخانه های تولید لاستیک و مواد شیمیایی به آب آشامیدنی نشت نماید. محدودیت EPA ایالات متحده برای این ماده صنعتی در آب آشامیدنی ۶ ppb است. این ماده همچنین اغلب در آب بطری مشاهده می گردد ولی برعکس آب لوله کشی EPA سطح آب بطری را تنظیم نمیکند.

مقدار سطح دی او پی DOP در بعضی از نمونه های اروپایی شیر ۲۰۰۰ برابر بیشتر از حد مجاز آب آشامیدنی EPA می باشد. سطح این ترکیب در بعضی از پنیرها و خامه های اروپایی حتی تا ۲۰۰۰۰۰ ppb در سال ۱۹۹۴ بوده است. افزون بر این ، کارگران در کارخانه هایی که از DOP در تولید استفاده میکنند ، مواجهه زیادتری دارند. محدوده مجاز آژانس OSHA برای مواجهه شغلی ۵ میلی گرم در متر مکعب هوا میباشد.

میزان سرانه تولید سالانه روغن دی او پی DOP در دنیا

میزان تولید روغن دی او پی Dop، دی اکتیل فتالات، dioctyl phthalate در دنیا حدودا 3 میلیارد کیلوگرم در سال میباشد که بازاری بکر و سرشار از سود می باشد. البته به شرطی که از یک مکانیزم دقیق مهندسی شده و زنجیره تامین مدیریت شده در تولید و نیز معماری اصولی خط تولید کارخانه بهره مند باشید.

نحوه ذخیره سازی و جابجا کردن روغن دی او پی DOP

روغن های دی او پی dop باید بر اساس روش های بهداشت ایمنی ذخیره سازی شوند. کنترل های مهندسی مربوطه باید اجرا گردد. این محصول در صورت تکرار یا طولانی شدن تماس سبب سوزش شدید چشم ها و تحریک پوست میشود.

خطرات ناشی از استنشاق بخارات در دمای اتاق کم می باشد ولی شاید در دمای بالاتر سبب تحریک شود. در حین کار با این ماده باید تجهیزات محافظت شخصی از جمله عینک ایمنی ، لباس و دستکش غیر قابل نفوذ استفاده شود و در صورت تشخیص ریسک بیشتر از ماسک استفاده نمایید. دی اکتیل فتالات باید در ظروف کاملاً مهر و موم شده در مکانی خنک ، خشک و دارای تهویه مناسب نگهداری گردد.

روش تولید روغن DOP دی او پی چطور است؟

دی اکتیل فتالات , dioctyl phthalate و یا روغن دی او پی (DOP) یکی از با اهمیت ترین نرم کننده های انواعی از پودر گرانول پی وی سی می باشد.

پلاستی سولهای PVC یامحلولهای معلق وینیلی (Vinyl dispertions) سوسپانسیون‌های سیالی از رزین های PVC با ذرات ریز هستند که در یک سیستم پلاستی سایزر (نرم‌کننده) موجود می‌باشند.

اثیر روغن dop در صنعت گرانول

اثرات روغن دی او پی dop در صنعت گرانول، افزایش انعطاف پذیری و شکل پذیری و نرمی محصول می باشد. روغن دی او پی که یکی از برترین روان کننده ها به حساب می آید، در تغییر ساختار گرانول نقش دارد. از روغن مذکور هم در پروسه تولید گرانول های مواد اول و هم در تولید گرانول های بازیافتی استفاده می شود. گرانول هایی که به آن ها روغن dop افزوده شده است، انعطاف پذیری بالایی دارند و مناسب تر شکل میپذیرند.

یکی از مهمترین محدودیت های پی وی سی، انعطاف پذیری و نرمی پایین آن میباشد. بدین جهت موارد استفاده از پی وی سی محدود می شود چرا که در تولید محصولاتی که باید نرم و منعطف باشند نمی توان از آن استفاده نمود. جهت رفع این مشکل در حین تبدیل PVC به گرانول، از روغن دی او پی استفاده می شود. این روغن که انعطاف پذیری گرانول را به شکل چشمگیری افزایش می دهد، با بافت و ساختار گرانول پی وی سی سازگار و هماهنگ است. هم چنین، «نرخ مهاجرت» آن پایین می باشد. به این معنی که به راحتی از بافت PVC جدا نمی شود.

در حالت کلی تاثیر روغن dop در صنعت گرانول را می توان در موارد زیر جمع بندی نمود:

روغن دی او پی dop از سختی و شکنندگی اولیه PVC کاسته و انعطاف پذیری و شکل پذیری محصول را افزایش خواهد داد. بدون آن که در استحکام و انسجام محصول تاثیر منفی بگذارد.

روغن dop سبب کاهش پیدا کردن دمای ماده مذاب به حدی کمتر از دمای تخریب می شود. بدیم جهت، این افزودنی در حفاظت و پیشگیری از تخریب بافت گرانول نقش مهمی ایفا میکند.

با اضافه کردن این روغن چگالی ماده مذاب کاهش می یابد. کاهش چگالی منجر به یکنواخت شدن ماده مذاب میشود که نتیجه نهایی آن، تولید محصولی با یکنواختی بالاست.

خرید و فروش روغن دی او پی DOP در تهران

از جمله افزودنی هایی که به گرانول افزوده شده است و کیفیت و قابلیت کاربرد آن را افزایش داده است، روغن dop میباشد. این روغن افزون بر حفظ استحکام گرانول، انعطاف پذیری و نرمی آن را بیشتر خواهد کرد. مزیت های مختف این روغن سبب استفاده بسایر گسترده آن در صنعت تولید گرانول شده است. از گرانول دارای روغن دی او پی dop در تولید شلنگ، کابل برق، کفش وغیره استفاده می گردد.

آشنایی با روغن دی او تی پی DOTP

دی او تی پی DOTP یا دی اکتیل ترفتالات گونه ای از روغن های دی او پی DOP می باشد که با گسترش تکنولوژی و دانش ، برای پوشش عیوب و ضررهای روغن دی او پی DOP تولید شد.

از عمده مزایای روغن دی او تی پی DOTP نسبت به روغن DOP می توان به کاهش قابل توجه آسیب های زیست محیطی روغن DOP اشاره کرد.به طوری که این روغن را می توان دوست دار محیط زیست هم نامید.

روغن DOTP تفاوت هایی نسبت به روغن DOP دارد که در زیر اختصارا به برخی از آنها اشاره می گردد:

محصولات تولید شده توسط روغن DOTP انعطاف پذیری زیادتری دارند.

به جهت بعضی ضررهای روغن دی او پی DOP توصیه می شود در صنایعی که تولیداتشان به صورت مستقیم با مصرف کننده در تماس است (مثل اسباب بازی سازی) از روغن DOTP که این مضرات را ندارد استفاده کرد.

فراریت روغن DOTP بسیار از روغن DOP دی او پی کمتر می باشد.

هنگام حمل روغن DOP احتمال چسبندگی مواد به دیواره وسیله حمل کننده وجود دارد ولی در روغن DOTP چسبندگی وجود ندارد1.

شما عزیزان می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با پیپ کام pipcom در تماس باشید.

خرید و فروش روغن دی او پی DOP در تهران - خرید و فروش روغن دی او پی در تهران - DOP OIL - روغن دی او پی چیست؟

وبسایت منبع: pipcom.ir

روغن دی او پی

خرید و فروش انواع روغن های دی او پی DOP در ایران با ما در تماس باشید
اشتراک گذاری در:
پربازدیدترین‌ها
خرید و فروش روغن دی او پی DOP در ایران
روغن dop چیست؟ | روغن دی او پی در ایران
مواد اولیه DOP چیست؟
قیمت پایه محصولات پتروشیمی امسال
مشخصات چرم مصنوعی | مزایا و معایب چرم مصنوعی چیست؟
خرید و قیمت روغن دی او پی DOP
معرفی صنایع شیمیایی
قیمت و خرید چرم مصنوعی
کاربرد تترا ایزو پروپیل تیتانات TIPT چیست؟
Dioctyl Phthalate (DOP)
معرفی شرکت پتروشیمی شازند اراک
بررسی تاریخ روغن های صنعتی
قیمت پایه محصولات پتروشیمی اعلام شد
یکسان سازی عرضه مواد اولیه پایپ مشکی CRP100B ؛ چالش ها و مزایا
قیمت و خرید کامپاند PVC
قیمت و خرید گرانول PVC پی وی سی
۲۲ محصول جدید پتروشیمی
ضرورت ثبت درخواست مصرف کنندگان مواد شیمیایی پیش ساز
راهنما خرید نرم کننده پی وی سی PVC
پرکاربردترین مواد شیمیایی صنعتی
صنایع شیمیایی چیست؟ | مهم ترین کاربرد صنایع شیمیایی
Terephthalic acid اسید ترفتالیک تندگویان
GTPP اسلام‌آباد غرب
پلیمر یا بسپار چیست و چه کاربردی دارد؟
اجرای طرح های جهش سوم پتروشیمی
موارد اولیه در صنایع پتروشیمی چیست؟
نرخ ارز کالاهای وارداتی در سال ۱۴۰۱ تعیین شد
روغن صنعتی چیست و کجا استفاده می شود؟
تاریخچه شیمی | کشفیات مهم علم شیمی
کاتالیست چیست؟
روغن صنعتی چیست و چه کاربردی دارد؟
معرفی شرکت پتروشیمی غدیر
معرفی شرکت پتروشیمی زاگرس
رنگ طبیعی و شیمیایی چیست؟